Close

Moto - Spa

Profesjonalny salon piękności dla każdego motocykla. Zajmujemy się szeroko pojętym detalingiem samochodów osobowych i motocykli, korektą lakieru i przygotowaniem go pod powłoki. Aplikujemy powłoki ceramiczne i woski. Dbamy o pojazdy nowe i używane. Prowadzimy renowację zarówno wysłużonych motocykli jak i zabezpieczamy te świeżo zakupione. Prace prowadzone są przez doświadczonych detailerów.
detailing motocykli - profesjonalny detailing motocykla

Moto Spa - usługi

Moto detailing

Ma nie tylko przywrócić Motocykl do oryginalnej świetności, ale sprawić nawet, że będzie wyglądało lepiej niż po opuszczeniu taśmy montażowej. Jest to proces trwający od kilku godzin do kilku dni, w zależności od stanu motocykla i efektu końcowego pożądanego przez jego właściciela.

Zabiegom kosmetycznym poddawane są owiewki, silnik, układ wydechowy, manetki, zegary, napęd oraz felgi (Opon w motocyklach nie nabłyszczamy, nie proście:) ).
Wykorzystywane są do niego bezpieczne i najwyższej jakości moto-kosmetyki. Wprawne oko profesjonalistów i ich delikatne ręce zapewniają efekt najlepszy z możliwych.
korekta lakieru - polerowanie - szykowanie pod powłoki

Korekta lakieru – polerowanie i szykowanie pod powłoki

Przed nakładaniem jakichkolwiek powłok konieczne jest wykonanie korekty lakieru i jego wypolerowanie. Jest to konieczny etap. Korekta lakieru polega na zlikwidowaniu około 95% defektów i rys powstałych podczas eksploatacji motocykla i jego nieostrożnego mycia. Zabieg ten jest czasochłonny i wymaga dbałości o najmniejsze szczegóły. Wykonują go wyłącznie przeszkoleni odpowiednio profesjonaliści, którzy posiadają duże doświadczenie.
W czasie wieloetapowego procesu polerowania oczyszcza się lakier z trwałych osadów drogowych czy cząstek metalicznych. Następnie zdejmuje się ultracienką warstwę i likwiduje w ten sposób większość zarysowań powstałych podczas eksploatacji.

Powłoki ceramiczne

Nakładanie powłok ceramicznych polega na nałożeniu na lakier substancji ceramicznej o trwałości i twardości wielokrotnie przewyższającej wosk. Powłoka ceramiczna nie tylko podnosi atrakcyjność motocykla, ale też chroni go przed działaniem czynników atmosferycznych i wynikających z normalnej eksploatacji auta oraz mikrouderzeniami ziarenkami piasku, kamykami, fragmentami betonu i asfaltu much itp.

Poprawnie nałożona powłoka ceramiczna, po odpowiednim uprzednio przygotowaniu, zabezpiecza lakier, na co najmniej 24 miesiące.
Powłoki ceramiczne. Powłoki ceramiczne na motocykl
Woskowanie - powłoki hydrofobowe. Woskowanie motocykla

Woskowanie - powłoki hydrofobowe

Woskowanie to nałożenie na lakier warstwy wosku, który maskuje mankamenty lakieru i zabezpiecza go przed uszkodzeniami.

Powłoki hydrofobowe są to syntetyczne preparaty posiadające właściwość odpychania cząsteczek wody. W przeciwieństwie do wosku, powłoki hydrofobowe wiążą się chemicznie z powierzchnią lakieru i są od niego trwalsze.

Impregnacja skórzanej kanapy motocykla

W zależności z jakiego materiału zrobione jest siedzisko twojego motocykla, dobierzemy odpowiednią technikę pozwalającą na odświeżenie i zabezpieczenie przed go przed słońcem oraz warunkami atmosferycznymi.
Impregnacja skórzanej kanapy motocykla
Call Now ButtonZadzwoń teraz!
Facebook
Instagram