Close

Strefa motocykli - myjnia

Myjnia parowa Jest to najbardziej przyjazna i skuteczna metoda mycia motocykli. Mycie strumieniem gorącej pary jest delikatniejsze dla lakieru nawet od bezdotykowego mycia strumieniem wody.
Dodatkowo jest to najbardziej ekologiczny sposób wymagający małego zużycia wody i stosowania absolutnego minimum środków chemicznych.
Myjnia parowa. Profesjonalne mycie parowe motocykli

Mycie parowe

Polega na myciu auta suchą parą wodną. Wykorzystywane są do tego urządzenia, które umożliwiają mycie strumieniem pary pod ciśnieniem o temperaturze około 140°C. Przeszkolony pracownik operuje lancą, z której wydobywa się para wodna i kieruje ją na czyszczone powierzchnie. Sucha para doskonale czyści nawet najmniejsze zakamarki. Minimalizuje przy tym prawdopodobieństwo zarysowania czyszczonych elementów. W fizyczny kontakt z nimi nie wchodzą nawet najdelikatniejsze włosia szczotek czy gąbki.

Para wodna wnika w brud i rozpuszcza go przy niewielkim użyciu środków chemicznych. W okresie letnim skuteczne mycie nie wymaga stosowania żadnej chemii. Na umycie całego auta zużywa się średnio tylko 15 litrów wody. Jest to więc sposób nie tylko przyjazny dla powierzchni lakierowanych, ale i dla środowiska naturalnego.
Parą wodną można myć również silnik oraz łańcuch i zębatki.
Mycie parowe. Profesjonalna myjnia parowa

Mycie detailingowe z woskowaniem

Dzięki tej usłudze lakier nabierze blasku oraz zamaskowane zostaną różne mankamenty i oznaki zużycia. Wosk odgrywa ważną rolę ochronną, zabezpiecza przed warunkami atmosferycznymi i piaskiem.
Z największą troską zadbamy powłokę lakierniczą, odświeżymy ją i przedłużymy żywotność.

Dzięki woskowi, który nałożymy na Twoje moto, przez kilka kolejnych myć, wszelkie zabrudzenia typu muchy czy brud po trasie dużo łatwiej będą schodzić pod ciśnieniem zwyklej myjki na stacji czy pod domem. Dodatkowo przy usłudze mycia detailinowego z woskowaniem oczyszczamy łańcuch ze starego smaru i nakładamy świeży.
Call Now ButtonZadzwoń teraz!
Facebook
Instagram