Close

Car Spa

Profesjonalny salon piękności dla każdego auta. Zajmujemy się szeroko pojętym detalingiem samochodów osobowych, korektą lakieru i przygotowaniem go pod powłoki. Aplikujemy powłoki ceramiczne i woski. Dbamy o auta nowe i używane. Prowadzimy renowację zarówno wysłużonych pojazdów jak i zabezpieczamy auta świeżo zakupione. Prace prowadzone są przez doświadczonych detailerów.

Car Spa - usługi

Auto detailing

Ma nie tylko przywrócić auto do oryginalnej świetności, ale sprawić nawet, że będzie wyglądało lepiej niż po opuszczeniu taśmy montażowej. Jest to proces trwający od kilku godzin do kilku dni, w zależności od stanu auta i efektu końcowego pożądanego przez jego właściciela.

Zabiegom kosmetycznym poddawane jest nadwozie, wnętrze samochodu oraz koła wraz z oponami.  Wykorzystywane są do niego bezpieczne i najwyższej jakości kosmetyki samochodowe. Wprawne oko profesjonalistów i ich delikatne ręce zapewniają efekt najlepszy z możliwych.

auto detailing - Warszawa

Korekta lakieru – polerowanie i szykowanie pod powłoki

Przed nakładaniem jakichkolwiek powłok konieczne jest wykonanie korekty lakieru i jego wypolerowanie. Jest to konieczny etap. Korekta lakieru polega na zlikwidowaniu około 95% defektów i rys powstałych podczas eksploatacji auta i jego nieostrożnego mycia. Zabieg ten jest czasochłonny i wymaga dbałości o najmniejsze szczegóły. Wykonują go wyłącznie przeszkoleni odpowiednio profesjonaliści, którzy posiadają duże doświadczenie.

W czasie wieloetapowego procesu polerowania oczyszcza się lakier z trwałych osadów drogowych czy cząstek metalicznych. Następnie zdejmuje się ultracienką warstwę i likwiduje w ten sposób większość zarysowań powstałych podczas eksploatacji.

Powłoki ceramiczne

Nakładanie powłok ceramicznych polega na nałożeniu na lakier nanowarstwy o trwałości i twardości wielokrotnie przewyższającej wosk. Powłoka ceramiczna nie tylko podnosi atrakcyjność pojazdu, ale też chroni go przed działaniem czynników atmosferycznych i wynikających z normalnej eksploatacji auta oraz mikrouderzeniami ziarenkami piasku, kamykami, fragmentami betonu i asfaltu itp.
Poprawnie nałożona powłoka ceramiczna, po odpowiednim uprzednio przygotowaniu, zabezpiecza lakier, na co najmniej 24 miesiące.

Woskowanie/powłoki hydrofobowe

Woskowanie to nałożenie na lakier warstwy wosku, który maskuje mankamenty lakieru i zabezpiecza go przed uszkodzeniami.

 

Powłoki hydrofobowe są to syntetyczne preparaty posiadające właściwość odpychania cząsteczek wody. W przeciwieństwie do wosku, powłoki hydrofobowe wiążą się chemicznie z powierzchnią lakieru i są od niego trwalsze.

Detailing wnętrza samochodu

Polega nie tylko na czyszczeniu wnętrza i usunięciu zabrudzeń, ale również na nałożeniu na powierzchnie specjalnych powłok. Proces czyszczenia obejmuje najmniejsze zagłębienia. Używa się do tego m.in. pędzelków. Dedykowane preparaty nakłada się na deskę rozdzielczą, skóry są myte i impregnowane, a powierzchnie drewniane i karbonowe polerowane na błysk.

Impregnacja skórzanej tapicerki

Skórzana tapicerka nadaje elegancki ton wnętrzu pojazdu i jest bardzo efektowna. Zachowanie jej w dobrym stanie wymaga jednak specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Tylko wtedy można się cieszyć jej wspaniałym wyglądem i komfortem podróżowania.

Oferujemy usługę impregnacji powierzchni ze skóry, która zabezpieczy je przez zużyciem i uchroni przed zabrudzeniami.

Pranie impregnacja tapicerki materiałowej

Tapicerka to część wnętrza pojazdu, która ulega najczęściej i najszybciej zabrudzeniu oraz zużyciu. Ma też decydujący wpływ na jakość podróżowania, jak i ocenę wartości pojazdu, co może być istotne w przypadku odsprzedaży.  W skład tej usługi wchodzi czyszczenie foteli, kanapy, podsufitki oraz bagażnika za pomocą strumienia suchej pary wodnej.


Na wypraną tapicerkę materiałową nanoszone są specjalne preparaty, które zabezpieczają ją przed zabrudzeniami i przedwczesnym zużyciem.

polerowanie reflektorów samochodowych

Polerowanie reflektorów

Pożółkłe i zmatowiałe reflektory mogą być powodem niedostatecznego oświetlenia drogi nocą i w trudnych warunkach. Mogą one skutkować pogorszeniem widoczności i przyczynić do obniżenia komfortu podróży oraz bezpieczeństwa Twojego, pasażerów oraz innych uczestników ruchu. Dodatkowo, zaniedbane oświetlenie przednie może powodem dla pracownika stacji diagnostycznej do odmowy podbicia wymaganego prawem przeglądu technicznego. Usługa polerowania reflektorów polega na usunięciu mikrowarstwy po zewnętrznej stronie klosza i ponownym nałożeniu nowej warstwy ochronnej przeciw promieniowaniu UV. Reflektory w Twoim aucie będą wyglądać jak nowe bez konieczności inwestowania w nowe lampy lub klosze.

.

Mycie plus detailing komory silnika

Nie wszyscy uznają mycie silnika za słuszne, jednak my dobrze wiemy jak miło patrzy się na wymytą jednostkę napędową, przy okazji zaglądania pod maskę auta. Poza tym (szczególnie po zimie) warto umyć komorę silnika, spłukując ją z błota i soli, która jak wiadomo jest główną przyczyną korozji oraz przyspiesza utleniane się aluminium.

Dodatkowo na świeżo umytym silniku dużo łatwiej zobaczyć potencjalne wycieki- szczególnie te częste spod pokrywy zaworów. Do mycia komory silnika używamy specjalnej myjki parowej, która rozgrzewa wodę do wysokiej temperatury dzięki temu smary, oleje i inny brud łatwiej odchodzą od powierzchni. Tą usługę zawsze konsultujemy z klientami i omawiamy dokładnie zakres mycia.
Przy wyborze detailingu komory silnika, możesz mieć pewność, że komora silnika i jednostka napędowa zostaną dokładnie wymyte, powierzchnie, które można wypolerować odzyskają dawny blask a przewody i elementy z plastiku i gumy zostaną pokryte substancjami, które zapewnią im połysk oraz będą przeciwdziałały twardnieniu tworzywa w przyszłości.
Detailing komory silnika. Profesjonalny detailing samochodowy
Call Now ButtonZadzwoń teraz!
Facebook
Instagram